



Vienos citrinos sultyse yra beveik visa suaugusiajoam reikalinga vitamino C paros dozė. Femminello Siracusano veislės citrinmedžiai žydi kas 40 dienų. Vaisių galima nusiskinti ištisus metus. Tačiau priklausomai nuo sezono ir oro sąlygų, skiriasi vaisių išvaizda, forma ir spalva.
Nuo lapkričio iki vasario skinamos žieminės citrinos Primofiore. Vaisų forma eliptinės formos, jos turi nedidelę „uodegėlę“. Citrinų pasitaiko nuo šviesiai žalios iki citrininio geltonumo spalvos.
Pavasarinės citrinos (balandis–birželis) vadinamos Bianchetto arba Maiolino, vaisiai yra ovalo formos, o spalva įvairuoja nuo citrininio geltonumo iki baltos.
Vasarinės citrinos (liepa–spalis) vadinamos Verdello. Dėl vasaros kaitros žievės spalva nepakinta ir lieka žalia. Citrinos apvalios.
Citrinos labai gerai veikia širdį ir kraujagysles, nes jų sudėtyje yra labai vertingo vitamino P, kuris nepakeičiamas trombozės profilaktikai bei pagerina kraujagyslių ir kapiliarų elastingumą, juos sustiprina. Vitaminas C, kurio citrinose yra ypač daug, pagerina geležies įsisavinimą, todėl citrinos vartojamos, kai sergant mažakraujyste trūksta geležies, tai ypač aktualu vaikams. Citrinos ir citrinų žievelė naudojami organizmui stiprinti, peršalus arba kaip antiseptinė priemonė.